Zmarła Urszula Figwer
21 kwietnia w wieku 93 lat zmarła Urszula Figwer. Jako lekkoatletka specjalizowała...
Koszykarki Wisły CANPACK Kraków zakończyły europejskie rozgrywki w sezonie 2018/2019. Teraz zawodniczki Białej Gwiazdy mogą się w stu procentach skoncentrować na lidze. Już jutro Wisłę czeka mecz w Wielkopolsce.
Podopieczne Wojciecha Eliasza- Radzikowskiego w sobotę 23 lutego o godzinie 17:00 zmierzą się w meczu Energa Basket Ligi Kobiet z drużyną Ostrovii Ostrów Wielkopolski.
Rywal Białej Gwiazdy plasuje się w tym momencie na dwunastej (przedostatniej) lokacie w tabeli. Ostrowianki w siedemnastu rozegranych meczach zdołały wygrać zaledwie dwa razy. Wisła z kolei rozegrała do tej pory piętnaście spotkań, zwyciężając dziewięciokrotnie. Krakowski zespół zajmuje w tabeli ligowej ósme miejsce.
W pierwszym meczu rozegranym w Krakowie 4 listopada ubiegłego roku Wisła wygrała 92-46. Z pewnością nasze zawodniczki będą faworytem jutrzejszego pojedynku. Ekipie spod Wawelu tradycyjnie życzymy powodzenia!